Nulté koučovací sezení je seznamovací a vždy zadarmo. Důležité je, abychom si sedli a abyste ke mně cítili důvěru. Popovídáme si o vašich představách, cílech a možnostech koučování.

Pokud vám bude můj koučovací přístup vyhovovat, můžeme se domluvit na termínu prvního koučovacího setkání.

Chci nulté koučovací setkání

zvyšování produktivityNejefektivnější způsob vzdělávání zejména tzv. přeškolených pracovníků, které podpoří zvyšování produktivity práce.

Pomohu vám najít skulinky v pracovních postupech, vedení lidí, mezilidských vztahů i příčiny nefunkčnosti týmu a částí firmy. Skutečné příčiny neúspěchů manažerů jsou často schované v jejich neschopnosti měnit zaběhnuté, problémy s managementem času, stanovením priorit a psychickém neklidu

Lidé začnou lépe spolupracovat, zlepší se jejich komunikace, týmy se opět stmelí a budou dosahovat lepších výsledků. Zlepší se celková atmosféra firmy a vaše firma bude prosperovat.

Naše firma potřebuje firemního kouče

podnikáníŽivnostníci, podnikatelé, majitelé firem - cítíte, že čas od času potřebujete zpětnou vazbu? Pojďte přehodnotit svoje cíle, postupy a změny v podnikání.

Při konzultacích využívám praktické znalosti z podnikání a vedení firmy. Pokud potřebujete spíše návrhy řešení, navrhnu vám více variant a koučovacím způsobem pak sami vyhodnotíte a zvolíte to pravé přímo pro vaši firmu.

Vypadá to jednoduše, ale nevěřili byste, jak se při přemýšlení budete potit :) Ode mne nedostanete přímou radu - svoje řešení si zvolíte sami. O to vyšší bude vaše motivace.

Chci konzultaci podnikání

Cítíte potřebu něco ve svém životě změnit, opravit nebo jinak nastavit?

Zkuste si ujasnit, jaké změny chcete dosáhnout, jaký je váš cíl a jaký od koučování očekáváte výsledek. Často se stává, že klienti nejsou spokojeni se svým životem: nevědí, co vlastně chtějí, anebo to nedokážou pojmenovat. Pak očekávají, že jim kouč poradí. 

Kouč však nemá žádné zázračné řešení. Nechám vás, abyste svým vlastním způsobem našli cestu. Tím, že si na řešení přijdete sami, vzrůstá motivace k dosažení vašich cílů a změn.

Koučing pomůže při obtížích se sebevědomím, uvědoměním si vlastní hodnoty, pocitech nedostatečnosti v čemkoliv. Změna je možná. Tu možnost máte právě tady a teď.

Chci osobní koučing

telefonMáte chuť dát svůj život do pohybu, ale nemáte čas chodit na koučovací sedánky nebo bydlíte daleko?

Vůbec to nevadí. Využijeme Skype, telefon nebo email.  Některá témata se vám budou dokonce řešit lépe, pokud budete mít víc soukromí.

Distanční koučování může probíhat klidně o víkendu, večer nebo podle vašich potřeb.  

Koučink na dálku vám šetří čas i peníze (cena je nižší o 30%). Lze použít pro firemní, osobní koučink i koučink změn v podnikání.

Chci koučink na dálku

Nejsem jen kouč, provedu vás cestou k harmonii v myšlení.
Naučíte se zklidnění a zaměření sama do sebe.
Věci se dají do pohybu, budete se měnit vy a tím i vaše okolí.
Změna je možná a trvalá. Řešení je tady.
Chci změnu.
 Logo official-03