461

Pomáhám vám najít podstatu sebe sama.


  JAK?

Koučink

Koučovacím otázkováním vám pomůžu uvědomit si, co vám v životě vadí, a nastartovat změny v chováníŘešení ale najdete sami, to znamená, že vás trochu potrápím s hledáním vlastní cesty. Většinou jsou klienti po té hodince koučinku unaveni, ale stojí to za to – objevíte obrovskou vnitřní motivaci.

 • Začnete si plnit své sny, cíle a přání.
 • Přestanete se bát dělat v životě změny.
 • Zvýší se vaše sebevědomí.
 • Nastartujete nový život.

Společně se pokusíme upozadit ego a zaměříme se na to, po čem ve skrytu duše toužíte, co vás baví a bavilo jako dítě. Které sny jste si nesplnili a proč? Nahlédnete do svého vlastního nitra, tam, kde se skrývají vaše nejhlubší přání a touhy. Proto koučink duše – protože tam je potřeba začít, a vše ostatní už přijde samo, jako „vedlejší produkt“. 

Nejste z Prahy a okolí? Nevadí. Spousty klientů koučuji po Skype nebo telefonu. Funguje to úplně stejně. Jak to probíhá, než se rozhodnete jít cestou koučinku se mnou?

 1. Oslovíte mne.
 2. Pošlu vám vstupní dotazník, který slouží k lepšímu poznání vás i toho kvůli čemu jste mne oslovili.
 3. Dohodneme si vstupní sezení, kde popovídáme o tom, co potřebujtete řešit, udělám vám ukázku koučovacích otázek, abyste věděli, jak to působí a funguje. Toto sezení je zdarma a trvá zhruba 30 min.
 4. Pak teprve se rozhodnete, jestli se mnou chcete pracovat na svém osobním růstu.

Mám zájem o koučink

Jóga, meditace, terapie

Díky vlastní praxi jógy jsem se projógovala ke koučinku a pak prokoučovala k předávání jógy do života druhých. Ve svých lekcích jógy uplatňuji koučovací a inspirující přístup, každý klient si na to "své" přijde sám.

Můj přístup je celostní a může nastartovat něco nového ve vašich životech. Cílem mého přístupu je naučit klienty vnímat svoje tělo, jeho signály a energie, které se při cvičení jógy rozproudí.

Založila jsem Místečko inspirace, kde propojuji své znalosti v oblasti jógy, psychologie, filosofie, koučinku, dýchacích technik a celého pojetí harmonického životního stylu.

Pořádám víkendové i týdenní akce, kde předávám jógu, meditační, koncentrační a dýchací techniky a propojuji je někdy s koučinkem. Na některé akce lze vzít děti i svoje manžely a partnery.

Stejně jako u koučinku duše se zaměřuji se na upozadění ega a prozkoumání, po čem skutečně ze srdce toužíme, kdo vlastně jsme, když odmyslíme všechny svoje role v životě. Díky praxi jógy, která má terapeutický přesah získáte větší výkonnost, soustředění i motivaci ke změnám ve vašich životech.

Jedním z témat klientů je nesoustředěnost, roztěkanost a neklid v jejich životech. Proto nabízím  také energetické vědomé dýchání a meditace na různá témata.

Nepřetržitě se vzdělávám a školím na další terapeutické dovednosti čakrovou jógou, jógou stínů v energetických místech, hormonálním cvičením, terapie traumatu a různých druhů meditací s českými i zahraničními lektory.

Zkusím jógu s koučem

Reakce klientů na mé koučování  

 • Stále pracuji a čerpám z poznatků našeho červencového setkání­. Dříve jsem si plnila cíle v rychlejším tempu a neměly pak dlouhé trvání­. Po koučinku s vámi se cítí­m mnohem lépe, dost jste mi pomohla, když jsem nevěděla kudy kam. Zde jsou výsledky po jednom sezení­: Začala jsem pracovat na svojí povaze dítěte, mám v hlavě strukturu svých životních cílů. Začala jsem mít na určité situace dospělejší pohled, mí­t se ráda, hýčkat se, nebát se sama sebe a pracovat na svém sebevědomí,­ Pokud se chcete ve svém životě dál posunout, Veronika je...
  Dita Bednaříková, osobní koučink
 • „Veronika mne již od první­ komunikace neustále překvapuje a je se při každém setkání­ na co těšit. Troufám si tvrdit, Že dokáže opět zažehnout to pravé  já, které téměř všichni pod tlakem hektického způsobu života ví­ce či méně dusí­me. Veronika je úžasný člověk a opravdový profesionál. Jsem vděčný za její­ neutuchající schopnost naslouchat, nehodnotit a inspirovat. Všichni jsme jedineční­ ve všech ohledech a každý má odpovědi na své otázky v sobě, zbývá je po malých kouskách odhalovat. Je to běh na dlouhou trať a věří­m, že právě Veronika je rovnocenným spolucestovatelem.“...
  Ladislav Drábek, osobní koučink

  Ladislav Drábek, student, který (si myslí, že) zná směr, ale ...

 • Veroniky koučink sa mi veľmi páčil – dokonca som bola z neho až nadšená. Následne sa mi všetci smiali, že žiarim :D. Vďaka Vám som si uvedomila, že to, čo chcem je reálne a rátam s tým ako s reálnym plánom, za ktorým si chcem  ísť. Už som na pár koučink sedeniach bola, ale tento mi pomohol najviac, čo je spôsobené Vaším prístupom ku koučinku :). Už Vás každému odporúčam! Čo sa týka akčného plánu, tak ho naozaj plním :). Za čo Vám som veľmi vďačná.
  Pavlína Lášticová, studentka VŠE

  Pavlína Lášticová, studentka VŠE

 • Veroniku jsem potkal obrovskou náhodou a přesně v pravou chvíli: pracovně mě čekaly velké změny, a s nimi spojené zásadní rozhodování. Nebylo to tak, že by mi přímo poradila, kterou cestou se mám dát. Udělala něco daleko přínosnějšího: svými otázkami a tím jak mi naslouchala, mě přiměla uvědomit si spoustu věcí, o kterých jsem sice podvědomě věděl, ale dokud nebyly vyřčeny, nepřikládal jsem jim dostatečný význam. Pomohla mi nadefinovat si podstatu problému, analyzovat ho a analyzovat i přínosy a zápory potencionálních řešení. A následně si i uvědomit, které z těchto...
  Radek Balon – pracovní změny a manažerské rozhodování

  Radek Balon, manažer mezinárodní společnosti

 10 důvodů, proč zvolit koučování

 • Probudíte a začnete využívat svůj  plný potenciál.
 • Přestanete se bát změn.
 • Začnete si plnit své sny a dosáhnete na své cíle. 
 • Budete mnohem sebevědomější.
 • Přijmete odpovědnost za svůj život.

Je pro mne koučování vhodné?

  • Řešení najdete uvnitř v sobě.
  • Zbavíte se zlozvyků, které už ve svém životě nechcete.
  • Zjistíte, že na problémy nejste sami.
  • Zlepšíte své partnerské vztahy.
  • Nenecháte se ovládat negativními emocemi.

 Chci vyzkoušet koučink zdarma

Koučink vám pomůže, pokud si říkáte.....

Mám pocit, že nic nestíhám. Můj život je jeden velký kolotoč a jsem v permanentním stresu. Potřebuji si ujasnit priority, a pomoci  s časovým managementem. Chci změnit styl života a být víc v celkové harmonii  a pohodě. Chci konečně „stíhat“ a radovat se ze života.

 Chci všechno v pohodě stihnout.

Cítím nutkavou potřebu zastavit se a podívat se na svůj život z jiného úhlu pohledu. Možná je všechno úplně jinak, než se mi na první pohled zdá. Možná si ve štěstí tak trochu bráním, a ani o tom nevím. Potřebuji si utřídit hodnoty a rozvinout svůj skutečný potenciál. Chci se měnit, dát svůj život do pohybu správným směrem a vydat se vstříc skutečnému štěstí a mít opět radost ze života.

Chci zažívat radost a štěstí •

Mám pocit, že moje podnikání potřebuje změnu a nový vítr do plachet. Myslím, že by mi pomohl pohled z jiné perspektivy, nové nápady, možná rozšíření podnikání anebo naopak užší zaměření... Potřebuji se na celou věc podívat s někým, kdo má zkušenosti, může nabídnout nový pohled, má nápady a návrhy řešení. Já bych se pak rozhodl/a, jaké řešení zvolím a konečně se posunu vpřed.

Chci posunout své podnikání vpřed.

Je toho moc! Nezvládám skloubit ani práci s rodinou, natožpak abych si mohl/a dovolit nějaké koníčky. Bodl by nějaký pořádný relax nebo víkend s kamarády, ale prostě nestíhám. Jsem pod tlakem, život mi proklouzává mezi prsty, přežívám ze dne na den. Mám pocit, že nic nemá smysl.

Chci žít v pohodě a v rovnováze

Zkouším to pořád dokola. Diety, výživové doplňky, cvičení, doporučení kamarádů, trenérů, poradců… Nic nefunguje, asi je to někde v hlavě – možná mi chybí dostatečné rozhodnutí s tím doopravdy něco dělat. Já vážně chci zhubnout, ale prostě to nejde a to mě demotivuje.

Fakt chci zhubnout!

Chci najít své skutečné silné a slabé stránky. Chci vědět, jak se předvést před zaměstnavatelem, aby chtěl mě a nikoho jiného. Co vlastně umím a co můžu nabídnout? Jaké jsou moje šance na trhu práce? Nebo se raději pustím do podnikání v tom, co umím a co mě baví?

Chci najít práci a v ní radost.