495

Koučink je mým koníčkem, baví mě a věřím mu, protože nemanipuluje s lidmi. Koučování není mým každodenním chlebem, ale jak to jde, koučuji. Kromě klientů mi přináší radost z toho, co dělám i nejrůznější dobrovolnické akce . Vaše příběhy mne obohacují a utvrzují v tom, že “ Na každý problém je nějaké řešení.“

Koučuji klientům telefonicky do různých míst, měst i do zahraničí.

Koučuji i v ostatních krajích: Štítek:

Woo- Product Description

Jsem zkušený osobní kouč, který se zaměřuje na osobní, profesní, partnerské, podnikatelské, vztahové, sportovní a fit koučování. Říkám, že koučuji duši, to znamená, že nahlížím na klienta jako na celek. Nesoustředím pouze na klientovy cíle, ale i na cestu, jak jich dosáhnout, a ta může mít spousty podob. Neočekávejte kouzelnou otázku, která změní váš život, většinou je ten proces dlouhodobější. Podívejte se, co o mě říkají klienti. Obvykle pomáhám lidem v rámci osobního setkání, ale dost často vzdáleně pomocí telefonického kontaktu, mailového, internetového, či Skype spojení. Dost často obě formy kombinujeme, aby naše práce byla co nejefektivnější. Je to úspora času i peněz. Za klienty vyjíždím i do měst jako je Bystřice pod Hostýnem.

Telefonické koučování

Při první telefonické konzultaci zjistíte možnosti, jak koučováním můžete změnit to, co vás momentálně štve. Domluvíme si cenu, jak často a kde se budeme setkávat. Pokud vše klapne, tak si domluvíte rovnou termín prvního koučování. Také se nebráním osobnímu setkání, pokud si to přejete, abychom se nejdříve vzájemně poznali.Pak už můžeme koučovat po Skype nebo jinak na dálku.

zavolám i na zpět:

Vaše jméno
Telefon
Kdy vás kontaktovat

Osobní kouč na dálku Veronika HynkováJak probíhá koučování na dálku

Úplně jednoduše. Zavoláte mi, napíšete, domluvíme si podmínky a už koučování frčí.

Můžeme si volat telefonem, přes Skype nebo použijeme jiný internetový most. Některým klientům je koučink na dálku příjemnější, spíš se uvolní, nestydí se za některé myšlenky nebo nápady, protože nemají nikoho tváří v tvář.

A hlavně je úplně jedno, kde se právě nacházíte, jestli vZlínský krajnebo Americe.

Velkou výhodou je i cena, která je o 50% levnější než osobní koučink.

Osobní konzultace – Bystřice pod HostýnemKouč Veronika Hynková

Osobní setkávání je možné, i když je dražší než telefonické koučování.  Při osobním setkání máme možnost využít grafického vyjádření problému, hodnotit, číslovat, škálovat, využívám hodně malování, grafy, myšlenkové mapy i karty pro koučink a terapie. Cena koučování také je také dána tím, jak je Bystřice pod Hostýnem daleko od mojí koučovničky. Ráda za vámi přijedu i do měst: Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou, Holešov, Kroměříž.

Jméno*:

Váš telefon*:
Obvykle se setkávám v kavárnách, čajovnách, klidných místech. Kde se setkáme? Navrhněte


Odpovídám do druhého dne.

Otázkování s kartami

Využívám karty Zuzany Taucové pro koučink a terapii, které vytvořila kresbou horkým voskem. Zapůsobí na vás abstrakce obrazů a energie barev. Vybíráte si je intuitivně jako zástupný symbol problému, citu nebo osoby či situace. Otázkování s kartami pomáhá při odblokování klienta:

  • když se takzvaně zasekne
  • nechce nebo není zvyklý mluvit20160106_152106
  • také v případech, kdy stále dokola říká, že neví
  • když potřebuje rozproudit kreativitu
  • v důsledku různých strachů a nejistot

Jak to funguje?

Podpoříte vlastní kreativitu na bázi arteterapie, budete pracovat s energií a emocemi barev z abstraktních obrázků karet. Zapojíte vaši představivost, nakopne se kreativní myšlení a uvolní se názory vědomé i z podvědomí.

Rychleji odblokujete a samotný proces změny je pak rychlejší.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Osobní a životní kouč pro Bystřice pod Hostýnem a okolí”