Osobní a životní kouč pro Dvůr Králové nad Labem a okolí

Osobní a životní kouč pro Dvůr Králové nad Labem a okolí

Koučink je mým koníčkem, baví mě a věřím mu, protože nemanipuluje s lidmi. Koučování není mým každodenním chlebem, ale jak to jde, koučuji. Kromě klientů mi přináší radost z toho, co dělám i nejrůznější dobrovolnické akce . Vaše příběhy mne obohacují a utvrzují v tom, že “ Na každý problém je nějaké řešení.“

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Kategorie: Štítek:

Woo- Product Description

Jsem zkušený osobní kouč, který se zaměřuje na osobní, profesní, partnerské, podnikatelské, vztahové, sportovní a fit koučování. Říkám, že koučuji duši, to znamená, že nahlížím na klienta jako na celek. Nesoustředím pouze na klientovy cíle, ale i na cestu, jak jich dosáhnout, a ta může mít spousty podob. Neočekávejte kouzelnou otázku, která změní váš život, většinou je ten proces dlouhodobější. Podívejte se, co o mě říkají klienti. Obvykle pomáhám lidem v rámci osobního setkání, ale dost často vzdáleně pomocí telefonického kontaktu, mailového, internetového, či Skype spojení. Dost často obě formy kombinujeme, aby naše práce byla co nejefektivnější. Je to úspora času i peněz. Za klienty vyjíždím i do měst jako je Dvůr Králové nad Labem.

Telefonické koučování

Při první telefonické konzultaci zjistíte možnosti, jak koučováním můžete změnit to, co vás momentálně štve. Domluvíme si cenu, jak často a kde se budeme setkávat. Pokud vše klapne, tak si domluvíte rovnou termín prvního koučování. Také se nebráním osobnímu setkání, pokud si to přejete, abychom se nejdříve vzájemně poznali.Pak už můžeme koučovat po Skype nebo jinak na dálku.
[contact-form-7 404 "Not Found"][contact-form-7 404 "Not Found"]

Osobní kouč na dálku Veronika HynkováJak probíhá koučování na dálku

Úplně jednoduše. Zavoláte mi, napíšete, domluvíme si podmínky a už koučování frčí.

Můžeme si volat telefonem, přes Skype nebo použijeme jiný internetový most. Některým klientům je koučink na dálku příjemnější, spíš se uvolní, nestydí se za některé myšlenky nebo nápady, protože nemají nikoho tváří v tvář.

A hlavně je úplně jedno, kde se právě nacházíte, jestli vKrálovéhradecký krajnebo Americe.

Velkou výhodou je i cena, která je o 50% levnější než osobní koučink.

Osobní konzultace – Dvůr Králové nad LabemKouč Veronika Hynková

Osobní setkávání je možné, i když je dražší než telefonické koučování.  Při osobním setkání máme možnost využít grafického vyjádření problému, hodnotit, číslovat, škálovat, využívám hodně malování, grafy, myšlenkové mapy i karty pro koučink a terapie. Cena koučování také je také dána tím, jak je Dvůr Králové nad Labem daleko od mojí koučovničky. Ráda za vámi přijedu i do měst: Broumov, Dobruška, Hořice, Jaroměř. [contact-form-7 404 "Not Found"][contact-form-7 404 "Not Found"]

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Osobní a životní kouč pro Dvůr Králové nad Labem a okolí”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.